School Transport



ROUTE NO. S -1
 
Sl. No. BUS STOP PICK DROP
1  SEC 55, JANTA FLATS   7:05   2:17
2  SEC 56 , ESI COLONY   7:07   2:19
3  SEC-62 THAPAR GATE   7:09   2:20
4  RAJAT VIHAR   SEC 62   7:10   2:21
5  SEC 62 , MOTHER DAIRY   7:12   2:22
6  SEC 22, SHIV MANDIR    7:17   2:26
7  BPCL GATE SEC 56    7:19   2:28
8  SEC 11 DHAWAL GIRI APP   7:21   2:30
9  SEC 11, P BLOCK   7:23   2:33
10  SEC 12, METRO HOSPITAL   7:25   2:35
11  SEC 12, P BLOCK MARKET   7:27   2:38
12  SCHOOL   7:45   2:10
ROUTE NO. S-2
ROUTE NO.S -3
ROUTE NO. S - 4
ROUTE NO. S - 5
ROUTE NO. S - 6
ROUTE NO. S - 7
ROUTE NO. S - 8
ROUTE NO. S - 9
ROUTE NO. S - 10
ROUTE NO. S -11
ROUTE NO. S - 12
ROUTE NO. S -13
ROUTE NO. S -14
ROUTE NO. S -15
ROUTE NO. S -16
ROUTE NO. S -17
ROUTE NO. S -18
ROUTE NO. S -19
ROUTE NO. S -20
ROUTE NO. S -21
ROUTE NO. S -22
ROUTE NO. S -23
ROUTE NO. S -24
ROUTE NO. J -1
ROUTE NO. J -2
ROUTE NO. J -3
ROUTE NO. J -4
ROUTE NO. J -5
ROUTE NO. J -6
ROUTE NO. J -7
ROUTE NO. J -8
ROUTE NO. J -9
ROUTE NO. J -10
ROUTE NO. J -11
ROUTE NO. J -12